Home » Free download » Delta Force Task Force Dagger torrent indir – Torrent Oyun ndir

Delta Force Task Force Dagger torrent indir – Torrent Oyun ndir

Delta Force Task Force Dagger: Aksiyon Dolu Bir Oyun


Delta Force Task Force Dagger: Aksiyon Dolu Bir Oyun

Delta Force Task Force Dagger, NovaLogic tarafından yayınlanan ve Zombie Studios tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Oyunda, ABD ordusunun elit özel harekat askerlerinden birini yönlendirerek, dünyanın farklı bölgelerinde teröristlere karşı mücadele ediyorsunuz. Oyun, Delta Force serisinin beşinci oyunu olup, önceki oyun olan Delta Force: Land Warrior ile aynı oyun motorunu kullanmaktadır.

Oyunda, Afrika, Endonezya, Mısır ve Güney Amerika gibi yerlerde geçen 12 farklı görev bulunmaktadır. Görevleri tamamlamak için çeşitli silahlar, araçlar ve insansız hava araçları kullanabilirsiniz. Oyunun grafikleri ve ses efektleri oldukça gerçekçi ve etkileyicidir. Oyun ayrıca çok oyunculu modda da oynanabilmektedir.

Delta Force Task Force Dagger, aksiyon severler için kaçırılmayacak bir oyun olarak nitelendirilebilir. Oyunu torrent indir seçeneği ile kolayca indirebilir ve kurabilirsiniz. Oyunun boyutu yaklaşık 199 MB’dir ve Windows 2000/XP/Vista işletim sistemleri ile uyumludur. Oyunu indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Oyunun hikayesi, 2001 yılında Afganistan’da başlayan Amerika Birleşik Devletleri’nin terörle mücadele operasyonlarına dayanmaktadır. Oyunda, Delta Force, SEAL Team 6, CIA Special Activities Division, Green Berets ve SAS gibi farklı özel kuvvet birimlerinden birini seçerek görevlere katılıyorsunuz. Her birimin kendine özgü silahları, yetenekleri ve görevleri bulunmaktadır.

Oyunun oynanışı, önceki Delta Force oyunlarına benzer şekilde taktiksel ve gerçekçidir. Oyunda, düşmanlarınızı sessizce öldürebilir, patlayıcılar kullanabilir veya açık bir çatışmaya girebilirsiniz. Oyunun yapay zekası oldukça akıllıdır ve düşmanlarınız sizi fark ettiklerinde takviye çağırabilir veya sığınaklara saklanabilirler. Oyunun haritaları geniş ve detaylıdır ve farklı hava koşulları ve zaman dilimleri vardır.

Oyunun çok oyunculu modu ise 50 kişiye kadar desteklemektedir. Oyunda, deathmatch, team deathmatch, capture the flag, king of the hill ve search and destroy gibi farklı oyun modları bulunmaktadır. Oyuncular kendi sunucularını kurabilir veya internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynayabilirler. Oyun ayrıca bir harita editörü de içermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*